Máte strach nechávať si svoje cennosti v aute? Bojíte sa, že zlodeji si cez sklo vyhliadnu váš majetok na zadných sedadlách, či v ukladacom priestore?

 

Chráňte sa pred zvedavými pohľadmi okolia a bezočivých zlodejov! Séria autofólií Skyfol NR vám ponúka dokonalú ochranu proti nazeraniu. Ak je vašou prioritou ochrana proti nazeraniu a nie tepelná ochrana, tak potom je pre vás séria autofólií Skyfol NR tým najideálnejším riešením.

 

Deti sa už viac nemusia potiť na zadných sedadlách.

Roland, Rimavská Sobota.

Sú až neskutočne kvalitné.

Július, Martin

Chladnejší interiér, lepší výzor. Môj 5 ročný syn povedal: "Ocko je fakt super, že mi už slniečko nesvieti do očí. Ja vidím každého, ale mňa nikto."

Milan, Krupina

Počas leta bolo v mojom aute minimálne o 10 stupňov chladnejšie.

Štefan, Podunajské Biskupice

Moje auto je oveľa krajšie. Aj ľudia na ulici si ho neustále obzerajú. Moja svokra hovorí, že teraz vyzerá ako auto nejakého ministra :-)

Ladislav, Šurany

Až 95% ochrana proti nazeraniu

Už sa viac nemusíte báť, že vám niekto uvidí na zadné sedadlá, alebo do ukladacieho priestoru. So sériou autofólií Skyfol NR budú váš majetok a spolucestujúci neviditeľní.

 

99%-ná ÚV ochrana

Séria fólií na autá SkyFol NR sa vyrába s vrstvou profesionálneho ÚV filtra, ktorej účinok dlhodobo zotrváva a vďaka ktorej je jednou z najúčinnejších sérií na trhu.

 

Americká kvalita

Séria fólií SkyFol NR pochádza z Virgínie, obsahuje krištáľovo čisté lepidlo a až 3x odolnejšie pigmenty ako bežné fólie. Svoju funkciu dôveryhodne spĺňa aj po niekoľkých rokoch, vďaka čomu nemusíte mať strach, že sfialovie alebo sa oddelí od povrchu.