Máte strach nechávať si svoje cennosti v aute? Bojíte sa, že zlodeji si cez sklo vyhliadnu váš majetok na zadných sedadlách, či v ukladacom priestore?

 

Chráňte sa pred zvedavými pohľadmi okolia a bezočivých zlodejov! Séria autofólií Skyfol NR vám ponúka dokonalú ochranu proti nazeraniu. Ak je vašou prioritou ochrana proti nazeraniu a nie tepelná ochrana, tak potom je pre vás séria autofólií Skyfol NR tým najideálnejším riešením.

 

Už na mojej prvej ceste som si všimol, že ma cez sklo nepália slnečné lúče. Aj moja manželka si veľmi pochvaľuje terajší vzhľad nášho auta, pritom vôbec nebolo ľahké prehovoriť ju na to, aby sme si naň tie fólie dali. Vo chvíli keď som jej spomenul garanciu a cenu, ihneď súhlasila a od tej chvíle si ich nevie vynachváliť.

Marek, Senec

Fólie dali môjmu autu naozaj veľa aj čo sa týka estetickej stránky. V lete sa interiér neprehrieva a preto už ani klimatizáciu nemusím toľko používať.

Juraj, Vrútky

V interiéri auta už necítim pražiace slnko, fólia je bezpečná pre sklo a ešte k tomu aj dobre vyzerá.

Zoltán, Bratislava

Interiér auta je pre zvedavcov doslova neviditeľný a už ani deti netrápia oslepujúce slnečné lúče.

Peter, Dunajská Streda

Moje auto je oveľa krajšie. Aj ľudia na ulici si ho neustále obzerajú. Moja svokra hovorí, že teraz vyzerá ako auto nejakého ministra :-)

Ladislav, Šurany

Až 95% ochrana proti nazeraniu

Už sa viac nemusíte báť, že vám niekto uvidí na zadné sedadlá, alebo do ukladacieho priestoru. So sériou autofólií Skyfol NR budú váš majetok a spolucestujúci neviditeľní.

 

99%-ná ÚV ochrana

Séria fólií na autá SkyFol NR sa vyrába s vrstvou profesionálneho ÚV filtra, ktorej účinok dlhodobo zotrváva a vďaka ktorej je jednou z najúčinnejších sérií na trhu.

 

Americká kvalita

Séria fólií SkyFol NR pochádza z Virgínie, obsahuje krištáľovo čisté lepidlo a až 3x odolnejšie pigmenty ako bežné fólie. Svoju funkciu dôveryhodne spĺňa aj po niekoľkých rokoch, vďaka čomu nemusíte mať strach, že sfialovie alebo sa oddelí od povrchu.