Máte plné zuby horúčavy v aute? Chceli by ste pre svoje deti zabezpečiť príjemný tieň na zadných sedadlách?

Séria autofólií Skyfol HP PRO vám ponúka ideálne riešenie na podobné problémy. Veľmi účinne filtruje horúčavu, pričom minimalizuje oslepujúce slnečné lúče. Je úplne jedno, či máte záujem o ochranu proti nazeraniu,alebo o tepelnú ochranu, autofólia Skyfol HP PRO vám ponúka riešenie na oba problémy.

 

Až 61% tepelnej ochrany

Vďaka hrubšiemu pokovaniu série autofólií Skyfol HP PRO dokonale prefiltruje infračervené žiarenie, čím vám vo vozidle zabezpečí príjemný chládok aj počas horúceho leta.

Fólie dali môjmu autu naozaj veľa aj čo sa týka estetickej stránky. V lete sa interiér neprehrieva a preto už ani klimatizáciu nemusím toľko používať.

Juraj, Vrútky

Fólie splnili všetky moje očakávania, chránia ma pred svetlom aj pred horúčavou.

František, Nová Baňa

V interiéri auta už necítim pražiace slnko, fólia je bezpečná pre sklo a ešte k tomu aj dobre vyzerá.

Zoltán, Bratislava

Počas leta bolo v mojom aute minimálne o 10 stupňov chladnejšie.

Štefan, Podunajské Biskupice

Predné sedadlá boli doslova horúce keď na ne svietilo slnko, ale na zadných som ledva cítil teplo slnečných lúčov.

Gabriela, Nitra

Až 96% prefiltrovaného slnečného žiarenia

Fólia HP PRO 05 vám zabezpečí dokonalú ochranu proti nazeraniu. Vaše deti a spolucestujúci budú mať dokonalý výhľad smerom von, ich však nik neuvidí. To všetko je možné popri dokonalej tepelnej ochrane. Autofólia HP PRO je dostupná vo viacerých odtieňoch.

 

Až 99% ochrana pred ÚV žiarením

O nebezpečenstvách ÚV žiarenia počul snaď každý, ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, že kým vy a vaši blízky trávite čas v aute, ste vystavení neustálemu ÚV žiareniu, ktoré môže spôsobiť vážne ochorenia(predčasné stárnutie pokožky, rakovina kože, šedý zákal,...)? Séria autofólií Skyfol HP PRO podobne, ako naše ostatné produkty vám dokáže zabezpečiť až 99% ochranu pred nebezpečným ÚV žiarením.

 

Elegantný zjav

Protislnečná ochrana sa v aute síce dá zabezpečiť aj viacerými spôsobmi, ale  elegantnejšie riešenie,ako autofóliu iste nikde nenájdete. Nehovoriac o tom, že iné riešenia vám neponúknu takú dokonalú ochranu pred žiarením, ako fólie na auto Skyfol. Autofólie Skyfol HP PRO  vás naraz dokážu chrániť pred horúčavou a nazeraním, pričom vášmu autu dajú nový, estetický vzhľad.

 

Výdrž farbenia

Séria autofólií Skyfol HP PRO dostane svoju farbu už pri úplných základoch výroby, preto je jej výdrž oveľa väčšia ako na produktoch od iných výrobcov.