Tepelná ochrana prostredníctvom autofólie

Je vám teplo v aute? Máte pocit,že klimatizácia vám ide úplne zbytočne? Nenávidíte pocit, že aj po pol hodine od nasadnutia do auta predmety,ktoré v ňom boli ešte stále pália?Teplo,pocit horúčavy.....

Teplo prenikajúce cez sklo vám páli pokožku?

Zastavte horúčavu už pri okne. Zvoľte si fóliu Skyfol!

Chladnejší interiér, lepší výzor. Môj 5 ročný syn povedal: "Ocko je fakt super, že mi už slniečko nesvieti do očí. Ja vidím každého, ale mňa nikto."

Milan, Krupina

V interiéri auta už necítim pražiace slnko, fólia je bezpečná pre sklo a ešte k tomu aj dobre vyzerá.

Zoltán, Bratislava

Už na mojej prvej ceste som si všimol, že ma cez sklo nepália slnečné lúče. Aj moja manželka si veľmi pochvaľuje terajší vzhľad nášho auta, pritom vôbec nebolo ľahké prehovoriť ju na to, aby sme si naň tie fólie dali. Vo chvíli keď som jej spomenul garanciu a cenu, ihneď súhlasila a od tej chvíle si ich nevie vynachváliť.

Marek, Senec

Slnko už neoslepuje deti. Auto sa už neprehrieva a preto už nemusím tak často používať klimatizáciu, čím sa aj spotreba výrazne znížila.

Dávid, Martin

Počas leta bolo v mojom aute minimálne o 10 stupňov chladnejšie.

Štefan, Podunajské Biskupice

Americké fólie na okná Skyfol vám pomôžu prefiltrovať horúčavu, pričom vám cez okno ostane kryštálovo čistý výhľad. Naše profesionálne fólie na auto vám dajú pocit,akoby slnko svietilo bez horúčavy.