Ochrana pred ÚV žiarením prostredníctvom autofólie

Vedeli ste,že ÚV žiarenie je zdraviu škodlivé? Aj vy často trávite v aute celé hodiny? Chcete chrániť svojich blízkych od nepretržitého ÚV žiarenia?

Interiér auta je pre zvedavcov doslova neviditeľný a už ani deti netrápia oslepujúce slnečné lúče.

Peter, Dunajská Streda

Moje auto je oveľa krajšie. Aj ľudia na ulici si ho neustále obzerajú. Moja svokra hovorí, že teraz vyzerá ako auto nejakého ministra :-)

Ladislav, Šurany

Chladnejší interiér, lepší výzor. Môj 5 ročný syn povedal: "Ocko je fakt super, že mi už slniečko nesvieti do očí. Ja vidím každého, ale mňa nikto."

Milan, Krupina

Predné sedadlá boli doslova horúce keď na ne svietilo slnko, ale na zadných som ledva cítil teplo slnečných lúčov.

Gabriela, Nitra

Už na mojej prvej ceste som si všimol, že ma cez sklo nepália slnečné lúče. Aj moja manželka si veľmi pochvaľuje terajší vzhľad nášho auta, pritom vôbec nebolo ľahké prehovoriť ju na to, aby sme si naň tie fólie dali. Vo chvíli keď som jej spomenul garanciu a cenu, ihneď súhlasila a od tej chvíle si ich nevie vynachváliť.

Marek, Senec

Mnoho krát sa ani nezamyslíme nad tým, ako veľa času trávime v aute, pričom sme vystavení nepretržitému ÚV žiareniu. Spáliť sa cez okno je síce náročné,ale v hlbších vrstvách  kože sa nás priamo dotýka škodlivé UVA žiarenie,ktoré môže spôsobiť predčasné starnutie pokožky a v horších prípadoch aj rakovinu kože.

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol.

Prečo by ste mali riskovať svoje zdravie aj v budúcnosti?Vyberte si aj vy americkú fóliu Skyfol, ktorá prefiltruje až 99%  ÚV žiarenia, čím výrazne zníži aj riziko chorôb, ktoré z neho vyplývajú.