Ochrana pred črepinami zo skla prostredníctvom autofólie

Vedeli ste,že k najčastejším zraneniam patria práve tie, ktoré sú spôsobené črepinami zo skla? Vedeli ste, že takéto poranenie na tvári môže úplne zničiť ľudskú sebadôveru? Urobili by ste všetko pre bezpečnosť vašich blízkych?

V interiéri auta už necítim pražiace slnko, fólia je bezpečná pre sklo a ešte k tomu aj dobre vyzerá.

Zoltán, Bratislava

Fólie dali môjmu autu naozaj veľa aj čo sa týka estetickej stránky. V lete sa interiér neprehrieva a preto už ani klimatizáciu nemusím toľko používať.

Juraj, Vrútky

Keď moja polovička zbadala auto, skríkla: "Ako krásne teraz vyzerá!"

Jozef, Banská Bystrica

Slnko už neoslepuje deti. Auto sa už neprehrieva a preto už nemusím tak často používať klimatizáciu, čím sa aj spotreba výrazne znížila.

Dávid, Martin

Deti sa už viac nemusia potiť na zadných sedadlách.

Roland, Rimavská Sobota.

Nehoda....Našťastie sa moderné vozidlá vyrábajú tak,aby boli čo najbezpečnejšie, avšak v prípade nehody sa môže stať,že sklá na aute sa rozbijú a my sme tak vystavení veľkému riziku možného poranenia.

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol.

Už aj bežná protislnečná fólia Skyfol dokáže zabrániť vzniknutiu črepín z rozbitého skla, ale bezpečnostná séria fólií Skyfol SHP, ktorá sa vyrába s bezpečnostným lepidlom je takmer tri-krát hrubšia ako bežné autofólie. Číra bezpečnostná autofólia Skyfol je povolená aj na predné sklá.

Tepelnú ochranu síce neponúka, ale pred zraneniami vyplývajúcimi z črepín zo skla vás dokáže dokonale ochrániť.Chránte svojich blízkych prostredníctvom autofólie Skyfol!