Ochrana pred črepinami zo skla prostredníctvom autofólie

Vedeli ste,že k najčastejším zraneniam patria práve tie, ktoré sú spôsobené črepinami zo skla? Vedeli ste, že takéto poranenie na tvári môže úplne zničiť ľudskú sebadôveru? Urobili by ste všetko pre bezpečnosť vašich blízkych?

Už na mojej prvej ceste som si všimol, že ma cez sklo nepália slnečné lúče. Aj moja manželka si veľmi pochvaľuje terajší vzhľad nášho auta, pritom vôbec nebolo ľahké prehovoriť ju na to, aby sme si naň tie fólie dali. Vo chvíli keď som jej spomenul garanciu a cenu, ihneď súhlasila a od tej chvíle si ich nevie vynachváliť.

Marek, Senec

Slnko už neoslepuje deti. Auto sa už neprehrieva a preto už nemusím tak často používať klimatizáciu, čím sa aj spotreba výrazne znížila.

Dávid, Martin

Počas leta bolo v mojom aute minimálne o 10 stupňov chladnejšie.

Štefan, Podunajské Biskupice

Chladnejší interiér, lepší výzor. Môj 5 ročný syn povedal: "Ocko je fakt super, že mi už slniečko nesvieti do očí. Ja vidím každého, ale mňa nikto."

Milan, Krupina

Fólie splnili všetky moje očakávania, chránia ma pred svetlom aj pred horúčavou.

František, Nová Baňa

Nehoda....Našťastie sa moderné vozidlá vyrábajú tak,aby boli čo najbezpečnejšie, avšak v prípade nehody sa môže stať,že sklá na aute sa rozbijú a my sme tak vystavení veľkému riziku možného poranenia.

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol.

Už aj bežná protislnečná fólia Skyfol dokáže zabrániť vzniknutiu črepín z rozbitého skla, ale bezpečnostná séria fólií Skyfol SHP, ktorá sa vyrába s bezpečnostným lepidlom je takmer tri-krát hrubšia ako bežné autofólie. Číra bezpečnostná autofólia Skyfol je povolená aj na predné sklá.

Tepelnú ochranu síce neponúka, ale pred zraneniami vyplývajúcimi z črepín zo skla vás dokáže dokonale ochrániť.Chránte svojich blízkych prostredníctvom autofólie Skyfol!