Ochrana pred črepinami zo skla prostredníctvom autofólie

Vedeli ste,že k najčastejším zraneniam patria práve tie, ktoré sú spôsobené črepinami zo skla? Vedeli ste, že takéto poranenie na tvári môže úplne zničiť ľudskú sebadôveru? Urobili by ste všetko pre bezpečnosť vašich blízkych?

Moje auto je oveľa krajšie. Aj ľudia na ulici si ho neustále obzerajú. Moja svokra hovorí, že teraz vyzerá ako auto nejakého ministra :-)

Ladislav, Šurany

Deti sa už viac nemusia potiť na zadných sedadlách.

Roland, Rimavská Sobota.

Keď moja polovička zbadala auto, skríkla: "Ako krásne teraz vyzerá!"

Jozef, Banská Bystrica

V interiéri auta už necítim pražiace slnko, fólia je bezpečná pre sklo a ešte k tomu aj dobre vyzerá.

Zoltán, Bratislava

Už na mojej prvej ceste som si všimol, že ma cez sklo nepália slnečné lúče. Aj moja manželka si veľmi pochvaľuje terajší vzhľad nášho auta, pritom vôbec nebolo ľahké prehovoriť ju na to, aby sme si naň tie fólie dali. Vo chvíli keď som jej spomenul garanciu a cenu, ihneď súhlasila a od tej chvíle si ich nevie vynachváliť.

Marek, Senec

Nehoda....Našťastie sa moderné vozidlá vyrábajú tak,aby boli čo najbezpečnejšie, avšak v prípade nehody sa môže stať,že sklá na aute sa rozbijú a my sme tak vystavení veľkému riziku možného poranenia.

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol.

Už aj bežná protislnečná fólia Skyfol dokáže zabrániť vzniknutiu črepín z rozbitého skla, ale bezpečnostná séria fólií Skyfol SHP, ktorá sa vyrába s bezpečnostným lepidlom je takmer tri-krát hrubšia ako bežné autofólie. Číra bezpečnostná autofólia Skyfol je povolená aj na predné sklá.

Tepelnú ochranu síce neponúka, ale pred zraneniami vyplývajúcimi z črepín zo skla vás dokáže dokonale ochrániť.Chránte svojich blízkych prostredníctvom autofólie Skyfol!