Ochrana detí prostredníctvom autofólie

Slnko vám neustále praží na zadné sedadlo? Vaše dieťa nedokáže v aute zaspať,lebo mu je v aute až príliš teplo? Cestovanie sa stalo nočnou morou, lebo vás ruší oslepujúce slnko?

Fólie splnili všetky moje očakávania, chránia ma pred svetlom aj pred horúčavou.

František, Nová Baňa

Slnko už neoslepuje deti. Auto sa už neprehrieva a preto už nemusím tak často používať klimatizáciu, čím sa aj spotreba výrazne znížila.

Dávid, Martin

Interiér auta je pre zvedavcov doslova neviditeľný a už ani deti netrápia oslepujúce slnečné lúče.

Peter, Dunajská Streda

Keď moja polovička zbadala auto, skríkla: "Ako krásne teraz vyzerá!"

Jozef, Banská Bystrica

Moje auto je oveľa krajšie. Aj ľudia na ulici si ho neustále obzerajú. Moja svokra hovorí, že teraz vyzerá ako auto nejakého ministra :-)

Ladislav, Šurany

Jedným z najnepríjemnejších spolucestujúcich je uplakané dieťa, ktoré koli pražiacemu slnku nedokáže kľudne oddychovať a slnko mu neustále svieti do očí. V takýchto situáciách by sme asi dali všetko za to, aby sme mu cestu akokoľvek uľahčili.Neradi dávate svoje dieťa do rozhorúčavenej autosedačky a bojíte sa zapnúť klimatizáciu, aby vám neprechladlo?

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol

Riešením je americká protislnečná fólia na auto autofólia Skyfol, ktorá horúčavu veľmi účinne zadrží už pri skle, pričom ostanú dokonale priehľadné. Z našich piatich sérií iste natrafíte na tú svoju,ktorá bude vyhovovať vašim predstavám a aj peňaženke.