Ochrana detí prostredníctvom autofólie

Slnko vám neustále praží na zadné sedadlo? Vaše dieťa nedokáže v aute zaspať,lebo mu je v aute až príliš teplo? Cestovanie sa stalo nočnou morou, lebo vás ruší oslepujúce slnko?

Počas leta bolo v mojom aute minimálne o 10 stupňov chladnejšie.

Štefan, Podunajské Biskupice

Keď moja polovička zbadala auto, skríkla: "Ako krásne teraz vyzerá!"

Jozef, Banská Bystrica

Už na mojej prvej ceste som si všimol, že ma cez sklo nepália slnečné lúče. Aj moja manželka si veľmi pochvaľuje terajší vzhľad nášho auta, pritom vôbec nebolo ľahké prehovoriť ju na to, aby sme si naň tie fólie dali. Vo chvíli keď som jej spomenul garanciu a cenu, ihneď súhlasila a od tej chvíle si ich nevie vynachváliť.

Marek, Senec

Moje auto je oveľa krajšie. Aj ľudia na ulici si ho neustále obzerajú. Moja svokra hovorí, že teraz vyzerá ako auto nejakého ministra :-)

Ladislav, Šurany

Fólie splnili všetky moje očakávania, chránia ma pred svetlom aj pred horúčavou.

František, Nová Baňa

Jedným z najnepríjemnejších spolucestujúcich je uplakané dieťa, ktoré koli pražiacemu slnku nedokáže kľudne oddychovať a slnko mu neustále svieti do očí. V takýchto situáciách by sme asi dali všetko za to, aby sme mu cestu akokoľvek uľahčili.Neradi dávate svoje dieťa do rozhorúčavenej autosedačky a bojíte sa zapnúť klimatizáciu, aby vám neprechladlo?

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol

Riešením je americká protislnečná fólia na auto autofólia Skyfol, ktorá horúčavu veľmi účinne zadrží už pri skle, pričom ostanú dokonale priehľadné. Z našich piatich sérií iste natrafíte na tú svoju,ktorá bude vyhovovať vašim predstavám a aj peňaženke.