Fólia na ochranu proti nazeraniu. 

Ste nútení nechať si cennosti vo vašom vozidle? Nemáte si kam dať vaše drahé náradie? Bojíte sa, že vám skrátka niekto rozbije sklo na aute?

Sú až neskutočne kvalitné.

Július, Martin

Chladnejší interiér, lepší výzor. Môj 5 ročný syn povedal: "Ocko je fakt super, že mi už slniečko nesvieti do očí. Ja vidím každého, ale mňa nikto."

Milan, Krupina

Slnko už neoslepuje deti. Auto sa už neprehrieva a preto už nemusím tak často používať klimatizáciu, čím sa aj spotreba výrazne znížila.

Dávid, Martin

Predné sedadlá boli doslova horúce keď na ne svietilo slnko, ale na zadných som ledva cítil teplo slnečných lúčov.

Gabriela, Nitra

Interiér auta je pre zvedavcov doslova neviditeľný a už ani deti netrápia oslepujúce slnečné lúče.

Peter, Dunajská Streda

V zlom čase, na zlom mieste. Možno, že ten človek práve potrebuje peniaze na drogy a tak hľadá auto, z ktorého by mohol niečo ukradnúť. Zbadá tašku za predným sedadlom, rozbije sklo, vyberie ju, peňaženku však nenájde.. Nájde len dva kľúče, zopár fotiek, parfém a notebook, ktorý neskôr predá za 80 eur a večer sa už zas cíti dobre. Ako to vyzerá z vášho pohľadu? Nenašli ste vhodné parkovisko a tak musíte nechať vaše vozidlo na opustenom mieste? Aj keď ste sa od auta vzdialili len na 10 minút po návrate späť vás čaká nemilé prekvapenie. Bammm!

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol.

Niekto vám rozbil sklo na aute a už dopredu vidíte, že vám zmizol notebook, ktorý ste si kúpili len pred troma týždňami. Okamžite si uvedomíte, že vaša strata je minimálne 1000 eur.

V tej chvíli sa vám všetko vyjasní. Prišli ste nielen o počítač, ale aj o všetko čo v ňom bolo… a teraz len dúfate, že vaše súbory sú niekde zálohované. Aj kľúče ste tam mali - teraz môžete meniť zámky. Avšak v tej chvíli vám začnú slzy stekať po tvári, pretože ste si spomenuli, že tam bola aj fotka vašej starej mamy u ktorej ste strávili takmer celé detstvo. Ochráňte vaše auto pomocou amerických fólií SkyFol na ochranu proti nazeraniu! Vďaka tomu už zlodej neuvidí v aute istú korisť a tak je aj väčšia šanca na to, aby odišiel preč a našiel si nejakú ľahšiu korisť. Chcem spoznať SkyFol série fólií na autá! Je však nevyhnutné, aby sme ani potom neboli ľahkomyseľní! Ak je to možné, tak v žiadnom prípade nenechávajte svoje cennosti v opustenom vozidle! Ak tomu nemôžete predísť, tak vám odporúčame aby ste si na auto dali fóliu v dvoch vrstvách: zvnútra tepelno ochrannú -  bezpečnostnú fóliu zo série SkyFol SHP, zvonka jednu bezpečnostnú fóliu zo série SkyFol S4 XT pre vaše väčšie bezpečie. Sklo sa aj po tom všetkom bude dať rozbiť, ale ten kto sa o to pokúsi bude musieť mať poriadnu vytrvalosť.