Autofolie

Valí sa  vám teplo do vozidla cez sklá? Máte plné zuby toho, že vám každý vidí na zadné sedadlá a do úložného priestoru? Chcete chrániť svojich blízkych pred škodlivým ÚV žiarením? V prípade nehody by ste nechceli aby vám alebo vašim blízkym spôsobili zranenia črepiny zo skla? Toto všetko dokáže vyriešiť jedna profesionálna autofólia!

Americké protislnečné a tepelno-ochranné fólie Skyfol vám pomôžu vyriešiť všetky už vyššie spomínané problémy. Vyberte si aj vy fóliu Skyfol a spríjemnite jazdu vo vašom vozidle sebe aj svojim blízkym.

Už na mojej prvej ceste som si všimol, že ma cez sklo nepália slnečné lúče. Aj moja manželka si veľmi pochvaľuje terajší vzhľad nášho auta, pritom vôbec nebolo ľahké prehovoriť ju na to, aby sme si naň tie fólie dali. Vo chvíli keď som jej spomenul garanciu a cenu, ihneď súhlasila a od tej chvíle si ich nevie vynachváliť.

Marek, Senec

Slnko už neoslepuje deti. Auto sa už neprehrieva a preto už nemusím tak často používať klimatizáciu, čím sa aj spotreba výrazne znížila.

Dávid, Martin

Počas leta bolo v mojom aute minimálne o 10 stupňov chladnejšie.

Štefan, Podunajské Biskupice

Sú až neskutočne kvalitné.

Július, Martin

Deti sa už viac nemusia potiť na zadných sedadlách.

Roland, Rimavská Sobota.

Chcem spoznať sériu autofólie značky Skyfol

Čím robí fólia Skyfol váš život komfortnejší?

1.Tepelná ochrana prostredníctvom autofólie

Počas parkovania sa vám až extrémne prehrievajú predmety v aute? Bojíte sa dať svoje dieťa do horúcej sedačky? S fóliou Skyfol budete mať aj o takéto problémy postarané.Už viac nemusíťe usaďiť svoje dieťa do 60 stupňovej autosedačky. Vďaka autofóliám Skyfol vieme prichádzajúcu horúčavu cez sklá dokonale odstrániť, vďaka čomu môžete po jej aplikovaní znížiť klimatizáciu až o niekoľko stupňov.

 2.Ochrana pred črepinami zo skla prostredníctvom autofólie

V prípade nehody sa už viac nemusíte báť, že vám črepiny zo skla môžu spôsobiť akékoľvek zranenia. Vďaka tomu,že autofólia udrží sklo po hromade v prípade jeho rozbitia dokážete ponúknuť sebe i svojim blízkym bezpečnú a pokojnú jazdu vo vašom vozidle. Ak máte záujem o extra ochranu,v tom prípade vám odporúčame sériu fólií Skyfol SHP,ktorá obsahuje špeciálne pokovanie vďaka ktorému budete počas jazdy chránení nielen pred črepinami zo skla, ale aj pred horúčavou. Vďaka svojej hrúbke a bezpečnostnému lepidlu udrží táto séria sklo po hromade účinnejšie ako ktorákoľvek iná autofólia.

3.Ochrana proti nazeraniu prostredníctvom autofólie

Už sa viac nemusíte báť,že vám budú nazerať na zadné sedadlá, alebo do ukladacieho priestoru vášho vozidla cez sklo. Zabránte nazeraniu na váš majetok,pričom vy dokonale uvidíte von. Pomocou autofólie Skyfol môžete cestovať bezpečne a bez obáv,že sa stanete ľahkou korisťou zlodejov.

4.Ochrana pred ÚV žiarením prostredníctvom autofólie

Peknú a zdravú pokožku si môže človek zachovať, len ak sa dostatočne chráni pred škodlivým ÚV žiarením. Protislnečné a tepelno-ochranné fólie Skyfol zadržia až 99% škodlivého ÚV žiarenia, čím chránia vašu pokožku pred jeho nepriaznivými efektmi. ÚV žiarenie veľmi nepriaznivo vplýva na ľudskú pokožku a organizmus,v dôsledku čoho vznikajú rôzne choroby ako napr. predčasné stárnutie pokožky,rakovina kože,šedý zákal,atď...Zamyslite sa len nad tým koľko času trávite vo svojom vozidle,pričom ste po celý ten čas vystavení ÚV žiareniu.

Viete čo je na autofóliách najlepšie?

Naši zmluvní partneri od roku 1982 aplikovali fólie na státisíce áut a ešte sa nenašiel ani jeden jediný zákazník, ktorý by nebol spokojný s prednosťami, ktoré mu fólia Skyfol ponúkla.Je priam úžastný pocit ponúkať také služby s ktorými je každý zákazník maximálne spokojný.